Logo
10 tricków Brawl Stars

10 tricków które zrobią z Ciebie pro gracza!

Sieeema! Dzisiaj pokażę Wam 10 tricków które sprawią, że staniesz się o wiele lepszy i szybko wbijesz wymarzoną liczbę pucharków. Każdy trick jest szczegółowo opisany, jednak jeżeli czegoś nie zrozumiesz to zapytaj w komentarzu na dole. Jest tego sporo więc bez zbędnego przedłużania zaczynajmy!

1. Naciskaj przycisk Super ataku kiedy atakujesz normalnie

Shelly - Showdown

Jest to rada dla każdego nowego gracza. Należy spamić przyciskiem Super ataku (nawet jeżeli nie masz go załadowanego) kiedy naprawdę chcesz wygrać pojedynek 1 vs. 1.

Powód jest prosty, jeśli będziesz klikał przycisk Super ataku nawet kiedy nie jest załadowany, gra będzie używać normalnego auto ataku.

Kiedy Super już się załaduje, użyjesz go natychmiastowo – da Ci to ogromną przewagę.

Każda sekunda w Brawl Stars jest na wagę złota, ta taktyka pozwoli Ci być szybszy i pomoże w wygrywaniu pojedynków 1 vs 1

2. Jeżeli grasz tankiem, rushuj przeciwników

Bull Brawl Stars

Świetna porada, gdy grasz takimi Brawlerami jak: El Primo, Rosa, Frank czy Bull to rushuj przeciwnika jeżeli jest blisko Ciebie.

Powodem jest to, że zadymiarze z wagi ciężkiej są szybsi niż inne postacie (oprócz Mortisa, Crowa, Leona i Colta ze Star Powerem). Częstym błędem graczy jest trzymanie się z daleka od graczy z większym zasięgiem.

Np. Jeżeli grasz El Primo i obok Ciebie jest Nita – szybko podbiegnij do niej. Jesteś szybszy i powinieneś ją szybko dogonić i zaatakować. Nita w takiej sytuacji nie zdoła zadać Tobie dużych obrażeń.

3. Chowaj się za skrzynkami, aby chronić swoje życie w trakcie Showdown.

Grając Showdown, w pojedynkach przeciwko zadymiarzom którzy nie zadają obrażeń od rozbryzgów (np. Shelly) lub przekłuwających pocisków (np. Jessie) możesz chować się za skrzynkami, aby nie otrzymać obrażeń.

Możesz nawet ukryć się między skrzynką, a ścianą. Jest to bardzo dobry sposób, aby wygrać pojedynek 1 vs 1.

4. Jeżeli przeciwnik Juking’uje – strzel w jedną stronę kilka razy.

Jeżeli masz trudności z trafieniem przeciwnika który biega prawo – lewo unikając Twoich strzałów – strzelaj ciągle w to samo miejsce.

Pomoże Ci to trafić i zabić wroga.

>>> Dowiedz się co to Juking <<<

5. Gdy atakujesz Dynamikiem, rzucaj dwie rozdzielone bomby

Pamiętaj, aby podczas ataku Dynamikiem, rozdzielać swój atak. 

Atak Dynamika, jest jednym z najłatwiejszych do uniknięcia. Jednak jeśli rzucisz dwie bomby w tym samym czasie, ale w innym kierunku, zwiększasz obszar rażenia jego ataku, przez co masz większa szanse na zadanie obrażeń przeciwnikowi. 

6. Rzucaj bomby pod siebie, jeśli goni Ciebie Mortis. 

Jeżeli jesteś w sytuacji, w której goni Ciebie Mortis, zawsze rzucaj bomby przed siebie. Gdy Mortis spróbuje zaatakować, otrzyma co najmniej 2000 obrażeń. 

7. Zasugeruj użycie supermocy Leona przed wejściem do krzaków, przez co rywale będą tracić amunicję próbując Ciebie trafić. 

Jeżeli lubisz rozgrywkę psychologiczną, to zapewne Twoją ulubioną postacią jest Leon. 

Bardzo dobrą taktyką, jest kiedy przed wejściem do krzaku, zasygnalizujesz użycie supermocy. Rywale pomyślą, że na pewno jej użyłeś, i będą marnować amunicję aby Ciebie trafić. Wtedy po około 5 sekundach zaatakuj ich z zaskoczenia. 

8. Używaj supermocy El Primo do zdobywania goli na Brawl Ballu. 

Gdy używasz supermocy El Primo, nie skacz bardzo daleko od piłki, ponieważ nie będziesz mógł jej złapać. Staraj się skakać na blisko, przez co będziesz mógł przejąć piłkę i strzelić łatwego gola. Jeżeli opanujesz tą technikę naprawdę dobrze, to pozwoli Ci ona na zdobywanie wielu łatwych goli na Brawl Ballu. Gdy atakujesz supermocą Tary, zawsze najpierw przeładuj. 

9. Gdy używasz supermocy Tary, zawsze miej załadowane trzy pociski zanim to zrobisz.

Najczęstszym błędem, jaki możemy zauważyć i graczy słabo grających Tarą, jest bezsensowny rush, i zmarnowanie potencjału supermocy. 

Kolejną poradą, jest to aby lepiej dobrze zaatakować jednego przeciwnika, niż skupiać się na złapaniu ich jak największej grupy. Pamiętajcie, że chciwość nie popłaca, i o wiele lepiej jest wyeliminować jedną osobę, niż stracić swój superatak próbując zabić więcej osób za jednym razem. 

10. Miny Bo jako forma obrony.

Gdy przeciwnik posiada Leona lub Mortisa, dobrym pomysłem może być rozstawienie min dookoła siebie. W tym wypadku, gdy niewidzialny Leon spróbuje Ciebie zaatakować, Twoje miny pomogą Ci w obronie. Tak samo przeciwny Mortis w wypadku gdy Ciebie zaatakuje, poniesie duże konsekwencje.