Logo
turniej brawl stars 2019

Międzynarodowy turniej Brawl Stars 2019 – zapisz się już teraz!

Nadszedł czas, aby wyłonić najlepszych graczy Brawl Stars na świecie! Ogłaszamy Mistrzostwa świata w Brawl Stars 2019!

Zgłoś się już teraz i wraz ze swoimi dwoma najlepszymi znajomymi weź udział w międzynarodowym turnieju w Korei Południowej! Pula nagród to 250 000 $!

Szczegóły

Brawl Stars World Championship 2019 to oficjalny turniej organizowany przez Supercell – twórców gry Brawl Stars. Kwalifikacje odbywają się w sierpniu oraz wrześniu, ostateczny finał w listopadzie. Warto podkreślić, że 8 najlepszych drużyn zostanie zaproszonych do Korei Południowej gdzie odbędzie się ostateczna rozgrywka. Udział wziąć może każdy kto spełnia wymagania i dostosuje się do zasad narzuconych przez organizatorów (cała lista poniżej). Wyczytać możemy również, że całkowita pula nagród wynosi aż 250 000 dolarów! Sporo – prawda? Za same granie w grę każde pieniądze są świetne, a tutaj możemy wygrać naprawdę grubą kasę!

Przebieg turnieju

Wkrótce zaczną się otwarte kwalifikacje. Najlepsi wezmą udział w finałach regionalnych, 8 zwycięskich drużyn zakwalifikuje się do finałów.

Niektóre szczegóły mogą ulec zmianie, jednak główna struktura prezentuje się następująco:

1. Kwalifikacje

W sierpniu i wrześniu gracze rywalizują ze sobą, najlepsze drużyny z regionu przechodzą do finałów. Aby zarejestrować swoją drużynę >> kliknij tutaj <<

Kilka szczegółów dotyczących kwalifikacji:

  • Na tym etapie pula nagród wynosi 1 200 dolarów.
  • Mecze odbywają się o 15 w niedziele
  • Etap polega na eliminacji pojedynczej
  • Zapisy są otwarte w każdy tydzień od poniedziałku rano do soboty godz. 2 w nocy

2 .Finały regionalne

Najlepsze drużyny z każdego regionu walczą w celu znalezienia zespołu który będzie reprezentował swój region w finałach międzynarodowych!

3. Finał w Korei Płd.

8 najlepszych drużyn zostaną zaproszone do Korei Płd. na międzynarodowy finał turnieju Brawl Stas World Competition 2019!

Zasady

  • Możesz zarejestrować zespół z tylko 3 graczami. Wszyscy z nich muszą przebywać w tym samym regionie kwalifikacyjnym.
  • Aby wziąć udział, wszyscy gracze z drużyny muszą mieć skończone 16 lat przed 12 sierpnia 2019r.
  • Konta Brawl Stars wszystkich graczy muszą mieć dobrą opinię i nie mogą naruszać warunków usługi Supercell. W szczególności, muszą zawierać wyłącznie legalne zakupy i nie mogą być udostępniane innym graczom.
  • Aby wziąć udział w finałach regionalnych, musisz posiadać paszport i mieć możliwość wyjazdu do Korei Południowej w listopadzie 2019 r. Na finały światowe.
  • Dodatkowe szczegółowe zasady są publikowane podczas rejestracji

Jak się zarejestrować?

Zbierz swoją drużynę i zarejestruj się >> TUTAJ << (link do zapisów na Europę). Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami, uważnie przeczytaj regulamin rozgrywek.