Logo
Robo Rumble Brawl Stars

Robo Rumble – Analiza trybu gry #1

W dzisiejszym poście przeanalizujemy tryb Robo Rumble. Opisze pięć najlepszych według mnie postaci, którymi warto grać w tym trybie, jak i wskazówki związane z grą nimi. Brawler, którego potrzebujesz musi oczywiście zadawać duże obrażenia, ale również szybko przeładowywać.

Pam

Jest to obecnie najlepszy Brawler w tym trybie, pomimo odrobinę mniejszych obrażeń na sekundę od Bulla. Może ona bardzo łatwo zadać dużo obrażeń Bossowi. Aby to uczynić musisz znajdować się w takiej odległości od rywala, aby wszystkie pociski mogły trafić w cel, jednak nie za blisko abyś nie otrzymał obrażeń.

Najlepsza technika strzału jest zbliżenie się do Bota, użycie automatycznego ataku i skierowanie się w stronę przeciwną do kierunku strzału. Zwróć również uwagę, aby nie atakować rywali ze zbyt dużych odległości, nawet Botów snajperów, ponieważ zadasz bardzo małe obrażenia.

Swoją supermoc czyli lecznicza wieżyczkę ustaw bezpośrednio na sejfie, aby każdy z towarzyszy mógł się uleczyć po walce. Również możesz użyć jej aby odwrócić uwagę botów zbliżających się do sejfu.

Jessie

Jest to drugi najlepszy Brawler do tego trybu. Jej standardowy atak może zadać obrażenia trzem Botom. Posiada ona również o drobinę większe obrażenia na sekundę od Pam, co może się przydać w późniejszej rozgrywce.

Jej supermoc jest jednak w tym trybie najważniejsza, ponieważ może zostać ustawiona na sejfie i bronić go gdy jakiś Bot podejdzie w pobliże. Daje to wam szanse na łatwe osiągniecie wyniku 6 minut i 15 sekund, za które dostaniecie maksymalną ilość tokenów.

Jednak Jessie nie jest zagrożeniem dla Bossa, przez jej małe obrażenia za jeden strzał.

Wieżyczka może również zostać użyta do pokonania Bossa. Należy ją umieści tak, aby zadawała Bossowi obrażenia, a jednocześnie nie otrzymała obrażeń. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że jeżeli je dobrze wykonasz, to po chwili będziesz miał kolejną supermoc.

Frank

Przeciwko pojedynczemu botowi jego obrażeni na sekundę nie są wysokie, ale przeciwko 2 botom są o 55% wyższe od Pam! Jednocześnie jego regularny atak często zadaje obrażenia dwóm lub trzem botom.

Jego supermoc może zatrzymać Bossa i uczynić go bezbronnym. Twoim koledzy powinni wtedy zadać mu dużo obrażeń. Supermoc Franka możesz również użyć do obrony przed Botami. Jeżeli trafisz dwa Boty i je zabijesz, to Twoja supermoc na nowo się zregeneruje.

Najważniejszą rzeczą, którą musisz zapamiętać grając w tym trybie jest fakt, że nie możesz niszczyć murów wokoło Twojego sejfu. Wytaczają one bowiem drogę Botom, dzięki czemu jest je łatwiej zabić. Będziesz znał ich drogę i z łatwością możesz je pokonać. Jeżeli jednak zniszczysz mury, to Boty długodystansowe zaczną atakować Twój sejf z dalekich odległości.

Pamiętaj również, że Frank posiada opóźnienie w ataku, więc zwracaj uwagę na liczbę punktów hp.

El Primo

Jest to kolejny bardzo dobry Brawler do tego trybu. Jego obrażenia na sekundę są podobne do Pam, a jego supermoc resetuje rakiety Bossa. Kluczem umiejętnej gry tą postacią jest dobre wykorzystanie murów, w celu zbliżenia się do Botów.

Gdy atakujesz Bota, zbliż się na odległość z której możesz zadać obrażenia, a następnie wycofuj się tak, aby nie mógł Ciebie trafić.

Gdy dwa Boty znajdują się obok siebie, możesz zadawać obrażenia ich dwójce. Jest to bardzo efektywne i szybko ładuje Twoją supermoc.

Bull

Jest to także dobry wybór na ten tryb. Nie jest on może aż tak dobry jak te wymienione powyżej, jednak posiada od nich większe obrażenia.

Możesz grać nim podobnie do stylu gry El Primo, jednak musisz zbliżać się do Botów na bardzo małą odległość, aby zadać jak największe obrażenia.

Gdy posiadasz na nim Star Power, jest on bardziej efektywny. Pamiętaj jednak, że gra Bullem wymaga większego doświadczenia i praktyki.

Wpadnij również na naszego Facebooka oraz grupę

…i nie zapomnij podzielić się swoją opinią w komentarzach na dole!